Z Balem Pracowałem ciężko przez Ronaldo

Dwadzieścia siedem obrońca Legii Warszawa Adam Hlousek grał w środę w Lidze Mistrzów z Realem Madryt jej poprzednią największe zapasy kariery. „Tie z Realem doświadczenie raz w życiu“, powiedział w wywiadzie Sport.cz i prawa. Bardzo blisko, zidentyfikowano również dwa z największych gwiazd w Białym Ballet – Cristiano Ronaldo i Gareth Bale.

Wiele walk walczyłeś z Bale i Ronaldo, który dał ci więcej pracy?
Bale na pewno, myślę, że jest w tej chwili, Bawialnia lepiej niż Ronaldo. O wiele trudniej jest obronić. I ciężko pracował z nim więcej. Może to zwodnicze ruchy, ale wykorzystuje Bet-at-home swoją szybkość. Bierze piłkę i kieruje je w razie potrzeby. Ronald pętle jego moc emanowała, stracił dużo balonów. Wielu z nas, nie tylko w walkach z tymi dwoma pomogło doświadczenie pierwszym meczu w Madrycie.

Nezatrnulo ciebie, kiedy cios jeden zblokoval głowę Benzemovu minimalnie obok słupka?
Wszyscy wskoczył do muszli. Byłem najbliżej niego, próbowałem zmniejszyć kąt że kula nie przeszła przed bramą, więc strzał zawodnika szeroki. Nie lepsze w chwili niemożliwe. Na szczęście Bet-at-home [recenzja firmy] poszło dobrze.

Po półgodzinie tracisz 0: 2nd Nie bałeś klęska?
Nie złapaliśmy początek, to był dość prysznic, to nie wygląda dobrze. Ale wierzyliśmy, że z Realem może grać. Przy wyniku 1: 2 My w kabinie powiedział, że musimy zachować gra dobrze, kompaktowy i taktycznie obrona nebláznit przodu. To było ważne, że mamy z nimi przez większość meczu grał w piłkę nożną. Nie baliśmy się połączyć wapno właścicielem. Neodkopávali My balony. Udało nam się wyjść z trudnej sytuacji, a nawet Realu přečíslit. Cierpliwość przyniósł nam świeże owoce.

Pięć minut przed end’ve prowadził 3: 2 Czy uważasz, że mam wrażenie perfekcji i pokonać Real?
Od stanu 2: 1, wierzyliśmy, że możemy porównać i nieruchomości przejdź na cierpienie. Wierzyliśmy w zwycięstwo, mimo że to był długi minut do końca meczu. Może wycofał się zbytnio do pola karnego. Prawdziwe on przyspieszony i pchnął. Kroos następnie opracować przekazać Kovacic, mamy zamulone obszar, ale posłał piłkę maszynkę między nami. Nie rozumiem, jak. Drugi gracz będzie mógł coś takiego. Kapelusz przed Kroos dół. W tym momencie nasza wyrównanie krzywdy i rozczarowany. Po wszystkich brakujących pięciu minut. Ale to Real Madryt … mieli szanse wcześniej, i szczerze mówiąc, nie mogliśmy wygrać.

Byli pod koniec meczu Real Madryt gwiazdy tak nerwowy?
Dość, tak, coś takiego, że po 2: 0 spodziewać. Zostali złapani off podrażnienie straży. Znacznie wskazując sędziować w momentach, kiedy myśleli, że gwizdać faul na nich.