Bet365 a Bwin – online stávkovanie

Bwin mobileAdelaide United bola vyradená z ázijskej ligy majstrov Shandon Luneng z Číny, ktorá vyhral víťazstvo 2-1 v play-off v utorok večer v Adelaide. Adelaide pripustila dva góly a hviezdu v prvom polčase Marcelo Carrusca zmeškal pokutu v druhom štádiu predtým, než Sergio Cirio ponúkol záblesk nádeje s 89. minútovou hlavičkou. Západné Sydney Wanderers identifikovali svojich Bet365 fanúšikov ako problém na vzplanutie čítať viac

Ale impozantný čínsky výstroj sa držal na postup do skupinovej fázy lukratívneho turnaja po dvojnásobnom skóru za 22 minút. Shandong udrel v 17. minúte, keď Yang Xu viedol do otvoreného cieľa – Adelaide brankár Eugene Galekovic bol stále Bet365 uzemnený po vynikajúce potápačské šetrenie zabránilo útoku Waltera Montilla, len aby sa odskočil na lásku k neoznačenému Xu. A v 39. minúte útočník Diego Tardelli narodený v Brazílii odmenil návštevníkov za top-shelf vedenie pracovať s iným.Shandong expertne nakrájal obrannú bránku Adelaide a chytrý kríž Wang Yongpo našiel Tardelli, ktorý sladko nasadil hlavičku za Galekovicom. United získal len málo šancí v Bet365  bonus prvom polčase, ale prišiel v 14. minúte, keď čo bol Ryan McGowan vyčistený z bránky.

United vyhral hru v druhej polovici proti Shandongu, ktorý sa zdržal a bol pochopiteľne unavený – to bol len ich druhý súťažný vychádzajúce z toho, čo je ich predsezón, a pochádzali z mínusových štyroch stupňov domácej teploty, aby mohli hrať v žiarivom teple Adelaide o 30 stupňov. Ale Reds, napriek opakovaným šanciam, boli frustrovaní, kým Cirio, V poslednej dobe nasleduje neskoro dráha: Sergio van Dijk a Cirio z Adelaide mohli zachytiť pridaný ekvalizér v čase – prvá Bet365 striela zatváranie – zoradiť šírku hlavičky, potom druhá v hlavičke stra ísť do Wangových rukavíc. Vystrašený finále nasledoval, keď Carrusca zrazil pokutu do strely v 83. minúte, po tom, ako Shandong hráča Yongpo bol prepustený na druhú žltú kartu o 15 minút skôr.

ale Reds nakoniec nemohli previesť svoje výhody – číselné, teritoriálne a držanie – do iného cieľa, veľa k sklamaniu svojho farského 8487-silného domáceho davu.

Tréner Shandong Mano Menezes opísal Bwin stretnutie ako „ťažké“ vzhľadom na jeho nedostatok času na hranie a postavenie proti Adelaide strane v strednej sezóne. „Pre mňa, Adelaide bol dobrý tím, majú štýl a ich celá úroveň je veľmi vysoká, “ povedal. „V druhej polovici sme mali problém s fitness…sme chceli dokončiť hru za 90 minút. “

zdroj: Bwin uvítací bonus