Ayew küldött első figyelmeztetés a bevezetése

Mindkét brazilok azonban kezdetben nem működött túl; PSG vette a kezdeményezést, az első perctől kezdve, és hamarosan bement a megérdemelt vezetést. Nem tudott gólt Edinson Cavani, aki 90 másodperc után Pastore útlevél feldolgozott és tesztelt kapus Benjamin Lecomteho; de végül zadařilo kalibrálja a kinek Lecomte megállt illegálisan, és ő szabálytalankodott elrendelte egy tucat változott.

Párizsiak nyilván igyekezett gyorsan felejtsd el a múlt hétvégén, és győzd le 2: 3 alapon Bordeaux; motiválja a vágy, hogy visszatérjen az első helyet járt egyenesen éhes benyomást, és nem Lecomteho lehet Loriento ámen még a birtokában. Látogatás kapus nem tud tanácsot adni, mint hogy megpróbálja Lavezziho és egy másik csapás Ibrahimovic. Másrészt, Salvatore Sirigu unatkozó között a rudakat; Megvizsgálta csak távolsági lövés Didier ndonga. A változás után a fél azonban Lorient életre, és kezdett igyekeznek rendezni. Ayew bet365 fogadási bónuszt küldött első figyelmeztetés a bevezetése a második félidőben, de végül sikerült csak 67 perc alatt – a felettese földi csapást pontosan illeszkedik a bal felé kapufa Siriguovy ketrecben. Segítségnyújtás szerezte váltakozó előre Benjamin Jeannot. Ayew nem volt étvágya, és akár küldje csapata átvette a vezetést; Verratti de a következő lövés leszedte a gólvonal, és ahelyett, hogy egy nagy meglepetés, így született meg a várható forgatókönyv. Összeütközések Lamine Koného Pastor kihagyott BÍRÓ Tony Chapron értékelték, mint a büntetés, és Ibrahimovic visszatért a kedvenc sorok. A végső csapást követően Verratti kirabolták a labdát, és keresztbe ndonga svéd lövők a harmadik gólt.