Atlético Madrid – UD Las Palmas

Atletico Madryt ma w sprawie wprowadzenia nowej edycji hiszpańskiej ekstraklasy na papierze w formie prostego los debiutant z Las Palmas, ale favoritova obowiązkowe wypłata bet365 bonus jest nagi tak łatwo, jak oczekiwano.

Cienka zwycięstwo 1: 0 w pielęgnacji Antoine Griezmann dokładne zdjęcia z bezpośredniego rzutu wolnego.

Oczy kibice na stadionie Vicente Calderon zostały ustalone głównie na końcówki, gdzie ozdobny nowych wzmocnień pětatřicetimilionová od Porta, a Jackson Martinez. Jednak strzelecka baton wznowione Griezmann, królem strzelców w zeszłym roku z Atletico dwadzieścia dwa ligi przeboju. Z jego pierwszą próbę po kilku minutach gry, nawet przedstawiciel Francji nie udało, gdy halfvoleje wąsko brakowało w długi róg, ale cel jest nadal doczekał się bardzo szybko.

Sam pierwszy Griezmann przyszedł faul i oferowane jako szansę skopać ostry cios w pełni wykorzystane, choć do pokonania jego bramkarz Raul Lizoaína pomógł nawet drobne punkty pojawiają graczy defensywnych. Ale nawet to ostatnie wzmocnienia unibet bonus z Real bonus powitalny unibet Sociedad bramkarza tyle i Las Palmas sprawdzane przed przerwą. Szczęścia próbował także powracający z Chelsea Filipe Luis, ale na czele obok. Atlético może jednak zostać spełnione, a mianowicie stworzyć przewagę, podczas gdy jego przeciwnik w pierwszej połowie nie dał ani jednego strzału na bramkę.

Goście jednak w swoim pierwszym meczu Major League, po dwunastu latach wstydu i nie bonusy bukmacherskie chce odejść w drugiej połowie wybuchu wiedzy z większą siłą. Nagłówek David Simon nawet polizał cel poprzeczki oblakov. Słoweński bramkarz wkrótce również musiał nagle wyciągnąć doskonałą interwencji, aby zapobiec rozliczenia po kapitana nagłówek próba Aythamiho.

Z drugiej strony, prawie że z pieprzem debiutancki cel przez Martineza, ale minimalnie chybił. A kiedy Koke w ostatniej minucie z rzutu wolnego tuż umieszczonego na słupie na zewnątrz, blisko wygranej zakończył mecz Atletico 1: 0TH Las Palmas teraz w drugiej rundzie czeka znacznie bardziej korzystny przeciwnika w swoim oświadczeniu z Levante, a Atletico odwrotnie czeka na jednym z najtrudniejszych meczów w sezonie, ponieważ w najbliższą niedzielę przyjdzie na boisku Sewilli.